2011 m. lapkričio 11 d. Vilniuje vyko III respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas Leonui Povilaičiui atminti. Fortepijono skyriaus V klasės mokinė Grėtė Ubartaitė (mokytoja S. Petukauskienė) gavo diplomą už geriausią L. Povilaičio kūrinio atlikimą.

2011 m. birželio 11-21 d.d. mūsų akordeonistai buvo išvykę į tarptautinį konkursą „Val Tidone 2011“ Italijoje Val Tidonės mieste. Juos lydėjo mokytoja I. Koncevičienė. Visi mokiniai grįžo, tapę laureatais. Šarūnui Simenui pasisekė labiausiai. Jis laimėjo grand prixx ir premiją 100 eurų. Tomas Paulavičius ir Einaras Petniūnas pelnė antrąsias vietas. Greta Jenciūtė - trečiąją vietą. Akordeonistai parsivežė padėkos raštus, medalius, grand prix laimėtojo taurę. Šarūną Simeną ir Einarą Petniūną konkursui paruošė mokytoja I. Koncevičienė, o Tomą Paulavičių ir Gretą Jenciūtę - mokytoja G. Samylova.

Mokiniai grįžo ne tik laimėję, bet ir pailsėję. Kelionės metu aplankėme Bratislavą, Italijoje Pjeanco, Val Tidonę, Milaną, Veroną, vykome į Monaką. Grįždami užsukome į Vieną. Liko nuostabūs kelionės įspūdžiai.

www.draugiskasinternetas.lt
www.smm.lt
www.klaipedos-r.lt
© 2011 Visos teisės saugomos    Tinklalapį sukūrė: www.pigustinklapiai.lt

NAUJIENOS
2011 m. spalio 11d.

2011 m. birželio 11-12 d.

2011 m. lapkričio 17 d. Klaipėdos I. Simonaitytės viešosios bibliotekos didžiojoje salėje vyko edukacinis projektas „Misija S: Ar tu žinai?“. Projekto metu Klaipėdos valstybinės kolegijos, Socialinių mokslų fakulteto studentai, būsimieji kultūros veiklos vadybininkai, pristatė ne tik jaunus akademinės muzikos atlikėjus, bet ir pasakojo apie instrumentų atsiradimo istoriją.

Projekte dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos, J. Karoso muzikos mokyklos, S. Šimkaus konservatorijos. Buvo pakviestas ir mūsų mokyklos mokinys, tarptautinių konkursų laureatas akordeonininkas Šarūnas Simenas (mokytoja Irena Koncevičienė) dalyvauti studentų projekte.
2011 m. lapkričio 17 d.

Nuotraukoje Šarūnas Simenas su kitais projekto dalyviais: E. Balsio, J. Karoso,
S. Šimkaus konservatorijos jaunaisiais atlikėjais
2011 m. lapkričio 11d.
Š.m. 28.09 - 03.10 dienomis Italijoje vyko 21 - asis tarptautinis akordeonininkų konkursas 
„ Citta di Lanciano“.Dalyvavo atlikėjai iš Italijos , Čekijos , Rusijos , Ukrainos , Austrijos Kazachstano , Moldovos ir Baltarusijos . Atlikėjus vertino komisija , kurią sudarė pedagogai iš įvairių Europos aukštųjų muzikos mokyklų, žinomi akordeonininkai -  atlikėjai bei kompozitoriai .

Įvairiose amžiaus grupėse Lietuvą atstovavo akordeonininkai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių , Mažeikių, Palangos ir kt. Į šį konkursą vyko ir mūsų mokyklos moksleivis Šarūnas Simenas.Jis laimėjo antrąją vietą.